AtletiekClub Molenbeek

back-to-top

BENJAMINS MEISJES

Discipline Naam Datum Plaats Records
60m Siebens Yaan 29-06-13 Tienen 9"87
600m Byrne Chinook 27-06-09 Vilvoorde 2'06"64
1000m Byrne Chinook 03-08-08 Lebbeke 4'07"76
hoogspringen Hasani Geraldine 18-07-04 Dilbeek 1m21
verspringen Hasani Geraldine 03-07-04 Bosvoorde 3m83
kogelstoten Hasani Geraldine 26-06-04 Vilvoorde 9m09
hockeybal Hasani Geraldine 27-09-03 Nijvel 21m99
4x60m
vierkamp Byrne Chinook 06-06-09 Vilvoorde 1069p

BENJAMINS JONGENS

Discipline Naam Datum Plaats Records
60m Roefmans Lucas 23-04-10 Lebbeke 9"85
600m Flachet Liam 30-05-09 Machelen 2'15"54
1000m Dari Redouane 24-05-01 St-Niklaas 3'53"37
hoogspringen Philips David 03-06-12 Vilvoorde 1m10
verspringen Roefmans Lucas 03-05-09 Anderlecht 3m62
kogelstoten Ben Sabih Sohaib 04-07-98 Molenbeek 8m01
hockeybal Amezyan Imadeddine 20-06-09 Molenbeek 27m57
4x60m
vierkamp Ndabukiye Radjabu Sham 07-06-14 Vilvoorde 1136p

PUPILLEN MEISJES

Discipline Naam Datum Plaats Records
60m Nana-Owusu Philomina 25-06-11 Huizingen 8"57
1000m Byrne Chinook 10-04-11 Ninove 3'30"76
hoogspringen Ndabukiye Radjabu Asha 07-06-14 Vilvoorde 1m27
verspringen Nana-Owusu Philomina 02-07-11 Machelen 3m86
kogelstoten Hassani Geraldina 25-06-05 Dilbeek 8m89
hockeybal Byrne Chinook 02-07-11 Machelen 27m82
discuswerpen Ackerman Aurelie 02-09-00 Vilvoorde 18m11
4x60m Wester Yasmine, Lamsadya Manel,Nicaise Eline,Byrne Chinook 17-04-10 Dilbeek 42"58
Vierkamp Nana-Owusu Philomina 02-07-11 Machelen 1776p

PUPILLEN JONGENS

Discipline Naam Datum Plaats Records
60m Roefmans Lucas 23-06-12 Dilbeek 8"87
1000m Kamil Yassin 12-06-04 Vilvoorde 3'33"21
60Horden
hoogspringen Davies Isaac 28-06-03 Huizingen 1m20
verspringen Akhedov Manzul 28-08-05 Anderlecht 3m90cm
kogelstoten Karsikaya Murat 06-06-98 Machelen 7m50cm
hockeybal Melhaoui Anouar 19-08-01 Dilbeek 33m08
discuswerpen V. Outenboer Karim 17-04-99 Brussel 13m35
4x60m Roefmans Lucas,Jacques Meert Andries, Ayad Hamza, Van Hecke Honoré 22-04-12 Huizingen 40"09
vierkamp Akhmedov Manzul 28-08-05 Anderlecht 1691p

MINIEMEN MEISJES

Discipline Naam Datum Plaats Records
80m Nana-Owusu Philomena 29-06-13 Tienen 10"75
150m Nana-Owusu Philomena 29-06-13 Tienen 20"02
300m Byrne Chinook 29-06-13 Tienen 46"65
1000m Byrne Chinook 23-06-12 Dilbeek 3'21"91
60Horden Ackerman Aurélie 25-08-02 Vorst 10"51
hoogspringen Ackerman Aurélie 08-06-02 Vilvoorde 1m40
verspringen Nana-Owusu Philomena 05-05-12 Kortenberg 4m45
polsstok
kogelstoten Byrne Cheyenne 17-04-10 Dilbeek 10m50
discuswerpen Ackerman Aurélie 22-06-02 Vilvoorde 25m82
speerwerpen Byrne Chinook 20-04-13 Kessel-Lo 20m78
4x80m Geldof T., Catteeuw F., Abba S., Nana-Owusu P. 20-04-13 Kessel-Lo 47"25
vijfkamp Ackerman Aurélie 20-05-02 Anderlecht 2501p

MINIEMEN JONGENS

Discipline Naam Datum Plaats Records
80m Ciccarone Tommaso 27-09-03 Nijvel 10"86
150m Roefmans Lucas 05-05-14 Laken 21"01
300m Ciccarone Tommaso 26-07-03 Vilvoorde 44"28
1000m Aabaila Abdelsamad 24-05-03 Brussel 3'10"21
80mHorden Parfenov Jevgeni 05-05-05 Schaarbeek 19"86
hoogspringen Roefmans Lucas 07-06-14 Vilvoorde 1m52
verspringen Roefmans Lucas 05-05-14 Laken 4m84
polsstok
kogelstoten Benrezouq Samir 05-08-01 Dilbeek 8m94
discuswerpen Seamari Rachid 01-09-01 Vilvoorde 21m48
speerwerpen Parfenov Jevegeni 28-08-05 Anderlecht 38m43
4x80m Talhaoui Mohamed, Talhaoui Abdennour, De Troch Wout, Meul Arthur 18-04-10 Huizingen 47"89
vijfkamp Roefmans Lucas 07-06-14 Vilvoorde 2968p

KADETTEN DAMES

Discipline Naam Datum Plaats Records
100m Nana-Owusu Philomena 31-05-14 Vilvoorde 13"31
200 Ackerman Aurélie 21-04-03 Ninove 29"59
300m Ackerman Aurélie 01-05-03 Huizingen 47"76
400m Byrne Chinook 31-05-2014 Oordegem 65"38
800m Byrne Chinook 24-05-14 Lokeren 2'28"89
1000m
1500m Byrne Chinook 26-04-15 Kessel-Lo 5'14"60
80mHorden Ackerman Aurélie 22-05-04 Huizingen 13"63
300mHorden Ackerman Aurélie 22-05-04 Huizingen 51"88
4x100m
4x800m
hoogspringen Ackerman Aurélie 01-08-04 Dilbeek 1m44
verspringen Ackerman Aurélie 01-08-04 Ninove 4m36
hinkstap
polsstok
kogelstoten Ackerman Aurélie 01-08-04 Dilbeek 8m17
discuswerpen
hamerslingeren
speerwerpen Ackerman Aurélie 19-07-03 Halle 21m91
Zeskamp Ackerman Aurélie 01-08-04 Dilbeek 2534p

KADETTEN MANNEN

Discipline Naam Datum Plaats Records
100m M'Rabet Ismael 28-04-12 Kessel-Lo 12"55
200m Ciccarone Tommaso 02-05-04 Aalst 25"91
300m
400m Ciccarone Tommaso 23-05-04 Huizingen 62"59
800m Melhaoui Sidi-Mohamed 22-05-04 Huizingen 2'04"65
1000m Melhaoui Sidi-Mohamed 18-07-04 Dilbeek 2'45"60
1500m Melhaoui Sidi-Mohamed 16-05-04 Lommel 4'13"34
1500mSteeple
100mHorden
300mHorden
4x100m Fatihi M,Jaques Meert A,Trabelsi Y,Anas Doukali A Roeselare 03-05-2015
4x800m
hoogspringen M'Rabet Ismael,Melhaoui Sidi-Mohamed 04-06-11, 11-05-03 Oordegem,Hamme 1m60
verspringen Roefmans Lukas 02-08-2015 Brasschaat 5m64
hinkstap
polsstok
kogelstoten Seamari Rachid 18-05-03 Vilvoorde 9m90
discuswerpen Fallah Ayoub 28-04-12 Kessel-Lo 33m79
hamerslingeren Ariozsoy Ziya 27-09-03 Nijvel 20m40
speerwerpen Parfenov Yevgeni 15-10-06 Anderlecht 41m74

SCHOLIEREN DAMES

Discipline Naam Datum Plaats Records
100m Nana-Owusu Philomena 07-05-2016 Lebbekke 14"02
200m
300m
400m
800m
1000m
1500m Byrne Chinook 07-05-2016 Oordegem
3000m
100mHorden
400mHorden Byrne Chinook 07-05-2016 Lebbeke 83"69
4x100m
hoogspringen Nana-Owusu Philomena 07-05-2016 Lebbeke 1m35
verspringen Byrne Chinook 07-05-2016 Lebbeke 3m99
kogelstoten Guemmar Mounia 12-04-03 Vilvoorde 8m68
discuswerpen Guemmar Mounia 30-08-03 Molenbeek 20m01
hamerslingeren
speerwerpen Guemmar Mounia 12-04-03 Vilvoorde 21m87

SCHOLIEREN HEREN

Discipline Naam Datum Plaats Records
100m Es-sanfaoui Khalid 16-06-13 Anderlecht 12"09
200m Es-sanfaoui Khalid 22-06-13 Vilvoorde 24"40
300m Es-sanfaoui Khalid 19-05-13 Lokeren 40"04
400m Es-sanfaoui Khalid 26-05-13 Duffel 56"48
800m Fatihi Iilas 21-06-2014 Lier 2'08"88
1000m Kouagnia Rocky 23-04-05 Hamme 2'57"67
1500m Melhaoui Sidi-Mohamed 15-05-05 Bornem 4'15"56
3000m Melhaoui Sidi-Mohamed 03-06-05 Oordegem 9'09"06
100mHorden
4x100m
hoogspringen Melhaoui Sidi-Mohamed 14-05-06 Aalter 1m70
verspringen Takkal Zacharia 08-05-2011 Laken 5m44
hinkstap
kogelstoten Ariozsoy Ziya 30-04-05 Tienen 11m43
discuswerpen Seamari Rachid 06-07-05 Vilvoorde 35m15
hamerslingeren Ariozsoy Ziya 17-04-05 Tienen 23m84
speerwerpen Doljenkov Vadim 30-04-06 Vilvoorde 31m78

JUNIORS DAMES

Discipline Naam Datum Plaats Records
100m Gharbi Houda 06-04-12 Woluwe 14.81
200m
300m Rabhiou Yousra 09-06-2014 Vilvoorde 49.05
400m
800m Rabhiou Yousra 27-04-14 Tienen 2'40"53
1000m
1500m
3000m
5000m
100mHorden
400mHorden
4x100m
hoogspringen
verspringen
kogelstoten Byrne Cheyenne 09-05-2015 Hamme 7m43
discuswerpen
speerwerpen Byrne Cheyenne 09-05-2015 Hamme 11m22

JUNIORS HEREN

Discipline Naam Datum Plaats Records
100m Jalloh Bakarr 12-06-10 Vilvoorde 11"56
200m Mokkadem Hocine 30-08-00 Waregem 22"95
300m Jalloh Bakarr 12-06-10 Vilvoorde 36"74
400m Mokkadem Hocine 14-08-00 Izegem 49"77
800m Mokkadem Hocine 26-08-00 Oordegem 1'55"16
1000m
1500m Abdi Nuuh Saber 04-06-16 Oordegem 4'08"68
3000m Abdi Nuuh Saber 01-05-16 Mol 9'25"56
5000m Kebede Tulu Tedros 30-04-06 Vilvoorde 16'50"81
hoogspringen Melhaoui Sidi-Mohamed 13-05-07 Vilvoorde 1m75
verspringen Kouagnia Rocky 29-04-07 Kessel-Lo 4m87
kogelstoten Ariozsoy Ziya 29-04-06 Vilvoorde 11m45
discuswerpen Seamari Rachid 29-04-06 Vilvoorde 30m10
speerwerpen Fallah Ayoub 15-05-16 Lier 37m61

SENIORS DAMES

Discipline Naam Datum Plaats Records
100m
200m Goethals Liesbeth 25-05-2015 Lokeren 30"63
300m Challouki Imane 09-06-2014 Vilvoorde 59"68
400m Goethals Liesbeth 09-05-2015 Hamme 71"15
800m
1000m
1500m Aboulahcen Mounia 08-06-02 Izegem 4'21"82
3000m Aboulahcen Mounia 01-07-04 Tessenderlo 9'19"28
5000m Aboulahcen Mounia 07-07-02 Brussel 15'52"65
10000m Aboulahcen Mounia 03-07-02 Andenne 33'39"66
4x100m Goethals L,Geldof T,Byrne C,Nana-Owusu P 09-05-2015 Hamme 54"51
4x400m
4x800m
hoogspringen
verspringen
kogelstoten
discuswerpen

SENIOR HEREN

Discipline Naam Datum Plaats Records
100m Bah Oumar 08-08-10 Brussel 11"09
200m Lissassi Arnaud 19-05-01 Diest 22"87
300m Elbakhlakhi Youssef 24-06-04 Wespelaar 35"78
400m Mokkadem Hocine 21-07-01 Oordegem 50"16
800m Jallouli Tarik 23-07-03 Gent 1'50"02
1000m Rizki Monder 25-08-00 Brussel 2'21"63
1500m Rizki Monder 31-05-03 Diest 3'41"51
2000m Kebede Tulu Tedros 13-06-09 Ninove 5'47"43
3000m Rizki Monder 31-05-04 Rehlingen 7'42"84
5000m Rizki Monder 20-07-08 Heusden-Zolder 13'04"06
10000m Rizki Monder 05-06-06 Neerpelt 28'07"10
Uurloop Jallouli Tarik 16-10-05 Woluwe 17km920m
Marathon Bekkali omar 25-04-10 Antwerpen 2h34'07
3000mSteeple
100mHorden
400mHorden Hama Mamoudou 09-08-08 Ninove 54"04
4x100m Bah O., Ngarambe E., Takkal Z., Amadou B. 22-08-10 Kessel-Lo 45"66
4x200m Jalloh B., Amadou B., Byrne T., Bah O. 22-08-10 Kessel-Lo 1'32"48
4x400m Lissassi A., Lissassi C., Rizki M., Mokkadem H. 13-05-01 Lanaken 3'29"50
4x1500m Melhaoui S., Bekkali O., Fumiere O., Rizki M. 17-09-06 Brussel 16'36"82
hoogspringen El Bakhlakhi Youssef 15-05-05 Bornem 1m80
verspringen El Bakhlakhi Youssef 05-08-05 Huizingen 6m29
hinkstap El Bakhlakhi Youssef 13-05-07 Vilvoorde 12m46
polsstok
kogelstoten Hammani Lahcen 04-07-04 Vilvoorde 12m33
discuswerpen Hammani Lahcen 05-06-04 Leuven 47m00
hamerslingeren Hammani Lahcen 24-06-04 Wespelaar 43m99
speerwerpen Fallah Ayoub 15-05-16 Lier 37m61

MASTERS HEREN

Discipline Naam Datum Plaats Records
100m Byrne Timothy 29-04-06 Vilvoorde 12"39
200m Byrne Timothy 29-04-06 Vilvoorde 24"66
300m Byrne Timothy 24-05-10 Lebbeke 38"10
400m Byrne Timothy 06-06-10 Oordegem 52"97
800m Byrne Timothy 26-09-09 Maldegem 2'03"87
1000m
1500m Diallo Mohamed 08-05-11 Laken 4'24"87
3000m Diallo Mohamed 06-05-11 Vilvoorde 9'41"62
3000mSteeple
Marathon Hansen Gérald 29-05-16 Luxemburg 2u55'34"
400mHorden Fumiere Olivier 13-05-07 Vilvoorde 61"30
4x100m
4x400m
hoogspringen
verspringen
kogelstoten
speerwerpen
www.000webhost.com